Облаштування звисів покрівлі: різновид форми і матеріалів

Облаштування звисів покрівлі: різновид форми і матеріалівВиступаючі за периметр стін фрагменти покрівлі називають звісами. Ці частини робляться спеціально, для того щоб захистити стіни будівлі від впливу води, що стікає з даху під час дощу і забезпечити самому дахові більш тривалу експлуатацію. Саме тут створюється додатковий повітряний прошарок, який забезпечує вентиляцію підпокрівельного простору.

Якщо знехтувати цим моментом, то конденсат, який скупчується під покриттям даху, призводить до загнивання дерев'яних елементів. Повітряний прошарок і особливості монтажу звисів забезпечують постійну вентиляцію, чим перешкоджають руйнуванню. Крім захисних функцій підшивка виконує і декоративну роль: надає споруді завершеність і дозволяє закрити опорні допоміжні елементи даху.

Монтаж карнизних звисів

Монтаж карнизних звисівВиходячи з основного призначення звисів - вентиляції, розглянемо кілька варіантів їх монтажу за допомогою різних матеріалів.

Профнастил

Цей матеріал кріпиться перпендикулярно стіні або по косій, але так, щоб між покрівлею і підшивкою зберігалася відстань у вигляді коробочки. За рахунок хвилеподібної поверхні між покрівлею і підшиваним матеріалом залишаються вентиляційні отвори, через які повітря вільно циркулює.

Софіт

Цей перфорований матеріал, що нагадує сайдинг, тільки набагато щільніший, випускають спеціально для підшивальних робіт. Вентиляція відбувається через отвори перфорації.

Дерев'яна або пластикова вагонка

З її допомогою створюється акуратний і, в разі використання ПВХ, бюджетний варіант схилу. Для вентиляції можна монтувати спеціальні вентиляційні решітки.

Дошка

Оскільки обрізна дошка, на відміну від вагонки не має пазів, то її можна кріпити на відстані до сантиметра одну від одної. Щілини забезпечать якісну вентиляцію.

Усі вентиляційні отвори фахівці компанії Дах-Буд прикривають гратами, щоб запобігти можливість потрапляння в підпокрівельний простір сміття, комах і дрібних птахів.

Замовити монтаж карнизних звисів

Різновиди звисів покрівлі

Розрізняють два види покрівельних звисів:
- карнизні;
- фронтонні.

Різниця в різновидах підшивки покрівельних звисів тільки в тому, що карнизні звіси підшиваються під кутом до покрівлі, а фронтонні - ні.

 

Конструкція фронтонних звисів

Фронтонний звис виконує не вентиляційну, а захисну і декоративну функцію. Тому при його монтажі не залишають зазори між деталями, а навпаки щільно присаджують їх одну до іншої. Це робиться для захисту від вітру та дощу, а Україна територіально має області, на яких сильні пориви вітру не рідкість. Зберігаючи герметичність фронтонного схилу, можливо продовжити термін експлуатації самого будинку, а також зберегти утеплювальний матеріал під покрівлею у відмінному стані.

Підшивка звисів даху фахівцями Дах-Буд

Підшивка звисів даху фахівцями Дах-БудСпівробітники компанії Дах-Буд забезпечують не тільки продаж матеріалів і розробку проекту, але і займаються монтажними роботами. Виїжджаючи на об'єкт, фахівець приймає рішення про використання того чи іншого матеріалу, виходячи з особливостей самого будинку, побажань замовника і бюджету, на який замовник розраховує. Так, з усіх запропонованих матеріалів для підшивки звисів, найдорожчим буде софіт, а найнижча вартість у обрізної дошки. Обговоривши з замовником різні варіанти, фахівець запропонує найбільш підходящий.

Ціна роботи залежить від складності об'єкта та його віддаленості (Київ, обслуговується дешевше, ніж інший населений пункт, який знаходиться далі від складських приміщень).

Дізнатися вартість монтажу
звисів покрівлі
Дізнатися вартість монтажу можна за телефоном ‎+38 (067) 404-89-24
або заповнивши форму. Ми передзвонимо Вам найближчим часом.
Дізнатися вартість монтажу
Приклади Робіт
Корисні Статті
Наші Контакти
03124, Україна, м. Київ, вул. Радищева, 3
+38 (067) 404-89-24
+38 (044) 331-65-71
sov@dach-stroy.com.ua
Виникли питання?
Замовити зворотній дзвінок