Накривочні елементи для фасаду (парапети) в компанії Дах-Буд

Парапети - невисокі стіни (мінімум 45 см)Плоскі дахи будівель повинні не тільки виконувати свою захисну функцію, а й бути безпечними. Таку функцію виконують парапети - невисокі стіни (мінімум 45 см) для запобігання зісковзування.

Крім основного значення, слово «парапет» має і спеціальне, яке застосовується покрівельниками і означає – накривки (накриття) для стін.

Такі деталі служать для захисту фасаду від впливу зовнішнього середовища, яке неминуче призводить до її руйнування. Виготовляються вони в основному з покрівельної пофарбованої сталі і в залежності від форми виконують як захисну, так і декоративну функцію.

Дізнатись вартість монтажу

Види парапетів

Плоскі парапетиРозрізняють два основних види парапетних накривок:
- плоскі;
- похилі.

Але кожен з цих видів має різні варіанти виконання, що дозволяє підібрати саме такий парапет, який би гармоніював з дизайном і функціональністю деталей покрівлі або фасаду. Від складності виготовлення профілю залежить його ціна.

Колір планки можна підібрати в каталозі так, щоб елемент гармонійно вписувався в гамму кольорів споруди.

Займаючись будівництвом або ремонтом, зверніть увагу на пропозиції компанії Дах-Буд. Консультанти з багаторічним досвідом роботи розкажуть про особливості кожного виробу, звернуть уваги на особливості Вашого регіону проживання (тільки Україна), складуть кошторисну вартість парапету в залежності від його форми і розмірів, а також віддаленості об'єкта.

Особливості монтажу парапетів

Неправильно змонтований парапет не тільки не захистить стіну, але і призведе до її руйнування. Порушення гідроізоляції призводить до розвитку цвілі, від якої дуже складно позбутися, особливо на зовнішніх деталях будівлі.

Тому монтаж парапетів краще довірити професіоналам компанії Дах-Буд. Досвідчені працівники стикалися з багатьма ситуаціями під час монтажу покрівельного заліза, тому розробили власні методики монтажу, які виключають протікання та ідеально захищають фасадні елементи.

Фахівці працюють не тільки в великих містах (наприклад, Київ), але й виїжджають у віддалені селища України.

Дізнатись вартість
монтажу парапетів
Дізнатись вартість монтажу по телефону ‎+38 (067) 404-89-24
або заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом.
Дізнатись вартість монтажу
Приклади Робіт
Корисні Статті
Наші Контакти
03124, Україна, м. Київ, вул. Радищева, 3
+38 (067) 404-89-24
+38 (044) 331-65-71
sov@dach-stroy.com.ua
Виникли питання?
Замовити зворотній дзвінок