Накривки для фасадних елементів – реальний захист

Накривки для фасадних елементів – реальний захистБудівництво будинку, прибудинкових будівель та огорож можна вважати закінченим, коли об'єкт має естетичну привабливість і захищений від впливу атмосферних явищ. Саме таку подвійну функцію мають накривки для фасадних елементів і заборів.

Компанія Дах-Буд пропонує відмінну альтернативу бетонних та гранітних накривок на паркани, вентканали - ковпаки з тонколистової покрівельної сталі з полімерним покриттям, а також міді та титан-цинку.

І ці вироби мають перевагу за кількома параметрами:

Вага
Металеві накривки не створюють додаткового навантаження на конструкцію за рахунок своєї невеликої ваги, тому можуть застосовуватися для будь-яких споруд.

Форма
Ковпаки мають в нижній частині розширення, котрі звуться крапельниками, які не дають дощу або танучому снігу потрапляти на стіни, тим довше зберігають їх зовнішній вигляд і функціональність.

Естетика
Накривки, завдяки індивідуальній формі, матеріалу і кольору доповнюють дизайн фасаду або забору, надаючи конструкції завершеного вигляду, підкреслюючи стиль і смак власника.

Простота
Ковпаки не вимагають додаткового догляду та обслуговування, на відміну від бетону і граніту.

 

Компанія Дах-Буд не тільки швидко і якісно виготовить накривки за індивідуальним замовленням, а й встановить на будь-якому об'єкті нашої країни (Україна). У вартість робіт не входять виміри і прорахунок ціни виробу – ця послуга безкоштовна, незалежно від того, куди фахівці виїжджали на об'єкт – в Київ або до іншого населеного пункту.

Дізнатися вартість монтажу
накривок
Дізнатися вартість монтажу можна за телефоном ‎+38 (067) 404-89-24
або заповнивши форму. Ми передзвонимо Вам найближчим часом.
Дізнатися вартість установки
Приклади Робіт
Корисні Статті
Наші Контакти
03124, Україна, м. Київ, вул. Радищева, 3
+38 (067) 404-89-24
+38 (044) 331-65-71
sov@dach-stroy.com.ua
Виникли питання?
Замовити зворотній дзвінок