Вентильовані фасади - стильно, якісно і надійно

Будинок з красиво оформленим фасадом привертає увагу, дозволяє виділити будівлю з ряду подібних і має доглянутий вигляд. Крім того - зміна кольору фасаду і фактури робить можливим реалізувати дизайнерські рішення.

Цього можна домогтися, використовуючи штукатурку різного кольору і фактури. Але набагато ефективніше застосовувати нескладну, але якісну технологію монтажу вентильованих фасадів. Вони не тільки дозволяють змінювати зовнішній вигляд споруди, але і виконують захисну функцію, істотно збільшуючи її термін експлуатації.

Дізнатись вартість монтажу вентильованого фасаду

 

Назва оздоблення будівлі походить від принципу її функціонування: фальцеві панелі кріпляться на відстані від стіни, що дозволяє повітрю вільно циркулювати між ними, створюючи повітряний прошарок, який служить і як теплоізоляція, і як захист від прямого впливу зовнішнього середовища на будівлю.

Монтаж вентильованого фасаду

Такий тип фасадного оздоблення складається з основних і змінних матеріалів. До основних належать:
- елементи кріплення – кронштейни;
- напрямні.

За допомогою цих деталей на будівлі створюється каркас, до якого згодом кріпляться змінні елементи - фасадні панелі. Облицювальні елементи виконані з різних матеріалів:
- металу (використовуються металокасети з оцинкованого металу, сайдингові панелі і композитні - з алюмінію та поліетилену);
- скла (на склопанель можна наносити будь-який малюнок);
- каменю (для виготовлення використовується граніт, який відомий високими зносостійкими характеристиками);
- керамограніту (такі плити виготовлені з пресованої обпаленої глини);
- фіброцементу (панелі виготовлені з армуючих волокон і цементу; такий склад забезпечує вологостійкість);
- дерева і інших матеріалів.

Вибір бажаного для панелей матеріалу залежить від дизайнерського рішення, бюджету, виділеного на будівельні роботи та особистих уподобань. Ціна готового виробу прямо залежить від вартості матеріалів.

Як змінні (в залежності від бажання замовника) встановлюються утеплювальні елементи і захист від вітру.

Утеплювач складається з мінеральної вати, скомпонованої в блоки. Вони розміщуються між стіною і облицювальними панелями, створюючи додатковий прошарок, який не дозволяє конденсату накопичуватися на поверхнях і утримують тепло, роблячи приміщення більш енергоефективним. Вітрозахисна плівка утримує тепло і кріпиться на утеплювач. Такі елементи, хоч і вважаються необов'язковими, але для більш надійної і довготривалої служби вентфасадів і самої будівлі рекомендовані для використання.

Дізнатись вартість монтажу вентфасаду

 

Монтаж вентильованих фасадів

Перед монтажем вентфасаду рекомендується:
1. Оцінити стан стіни (розрахувати максимально допустиме навантаження).
2. Визначити, чи потрібно за допомогою фасадних касет змінювати форму стіни.
3. Скласти проект, який допоможе розрахувати кількість матеріалів і їх вартість.

Перший етап. Безпосередньо монтаж починається з розмітки стін будівлі.

Другий етап. До стіни за допомогою саморізів або дюбелів кріпляться кронштейни, укладається теплоізоляція і наступним шаром вітрозахист (якщо це передбачено проектом).

Третій етап. Монтаж направляючих до кронштейнів і вирівнювання.

Четвертий етап. Монтаж фасадних панелей.

Чому потрібно звернутися до професіоналів Дах-Буд

На перший погляд нескладна технологія монтажу вентфасадів насправді вимагає певних навичок роботи з ними. Неналежне кріплення фасадних плит може не тільки спотворити будівлю, але і привести до руйнування стіни. Для різних видів вентфасадів використовується різний порядок монтажу панелей (зверху вниз або справа наліво). Утеплювач теж вкладається в певній послідовності, щоб забезпечити максимальний захист стіни. Саме тому варто звернутися до фахівців Дах-Буд, які не тільки знають всі нюанси монтажу, але і успішно реалізують свої вміння з 2008 року. Вартість монтажу вентфасаду залежить від складності робіт і віддаленості об'єкта (відповідно до Києва доставка буде дешевше). Фірма забезпечує установку фасаду в будь-якому місті або селищі України.

Фальцева покрівля RUUKKI CLASSIC - це високоякісна покрівельна сталь, прокатана в заводських умовах в профіль незвичайного виду, що нагадує стоячий фалец з подвійним замком. Але в той же час має свій сучасний естетичний вигляд і прекрасно поєднується з різними архітектурними стилями. Ідеально підходить для втілення Ваших проектів, як фінішна обробка не тільки скатних покрівель, а й вентильованих фасадів. Дивує своїм бездоганним і легким виглядом, а також широким спектром кольорів. Фальцева покрівля CLASSIC має великий гарантійний термін експлуатації від фінської компанії RUUKKI. Нашою компанією було виконано кілька проектів суміщених скатних дахів з фасадами.

Дізнатись вартість монтажу
вентильованого фасаду
Дізнатись вартість монтажу по телефону ‎+38 (067) 404-89-24
або заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом.
Дізнатись вартість монтажу
Приклади Робіт
Корисні Статті
Наші Контакти
03124, Україна, м. Київ, вул. Радищева, 3
+38 (067) 404-89-24
+38 (044) 331-65-71
sov@dach-stroy.com.ua
Виникли питання?
Замовити зворотній дзвінок