Конструкція і монтаж покрівельної луски

Конструкція і монтаж покрівельної лускиВідродження покрівельних традицій предків - це віяння нашого часу. Розвиток техніки і можливостей виготовлення деталей покрівлі дозволяє удосконалювати методику, залишаючи незмінним принцип будови і функціональність покриття. Одним з таких, колись забутих способів покриття даху, є застосування покрівельної луски (шашки), який зараз знову набирає популярності.

Замовити монтаж покрівельної луски (шашки)

Переваги покрівельної луски (шашки)

Луска виготовляється з покрівельної сталі з різнобарвним полімерним покриттям, яке захищає виріб від корозії та дозволяє експериментувати з поєднанням кольорів. Набуває популярності і мідна шашка, яка відрізняється довговічністю і не схильна до корозії в принципі. Вироби мають квадратну або ромбоподібну форму.

У такого типу покриття є кілька характерних особливостей:

1. Основною вигідною відмінністю покрівельної шашки від металочерепиці є те, що при монтажі використовується технологія фальцевого замку і саморізи використовуються всередині нього, а не через зовнішню поверхню, як у випадку укладання металочерепиці. Такий спосіб кріплення продовжує життя покриттю, тому як структура покрівельного елемента не порушується.

2. Не менш вигідний нюанс ще і в тому, що шашку можна встановлювати на куполоподібних дахах і складних поверхнях. Дуже піддатлива до зміни форми є мідь, тому для дахів з округлими елементами найчастіше вибирають саме її. Україна має безліч храмів, купола яких покриті таким видом покрівлі.

 

Покрівельна шашка (луска) - різновиди форм і монтажу

Покрівельна шашка (луска)Існує два різновиди форми виготовлення луски:
- плоска - деталь луски не зігнуті на краях;
- об'ємна - на нижніх краях деталі, які створюють між собою кут, робляться загини, які дозволяють створювати об'ємне покриття, що нагадує ялинову шишку.

Укладати луску можна теж декількома способами:

- шашка;
- луска;
- леміш;
- цеглинка.

Ці способи відрізняються один від одного особливостями кінцевого виду даху. Для них застосовуються деталі різні за формою і розміром. Спосіб прикріплення елементів один до іншого при цьому не змінюється - скрізь використовується техніка навісного фальцювання.

Монтаж покрівельної шашки

Монтаж покрівлі завжди краще довірити професіоналам. Фахівці компанії Дах-Буд вже дев'ять років займаються покрівельними роботами. Тому знають безліч особливостей монтажу, які не завжди враховують любителі.

Так, наприклад, при всій зовнішній простоті укладання покрівельної луски, варто врахувати такі чинники:

1. Не дивлячись на монолітність з'єднання деталей покриття, герметичність даху не завжди гарантована. Саме тому при монтажі обов'язково укладається гідроізоляція.

2. Важливим моментом в укладанні покрівельного полотна є обхід виступаючих деталей і перекриття країв даху.

3. Робота з укладання луски починається з нижнього ряду з закріплення стартової деталі.

Звертаючись до компанії Дах-Буд, Ви маєте можливість не тільки замовити якісний монтаж покрівлі, але і виготовити під замовлення деталі покрівельної луски. Крім цього, консультанти завжди допоможуть визначитися з видом покриття, розроблять проект, розрахують кількість матеріалу і запропонують варіанти здешевлення, якщо ціна вихідного проекту для Вас виявиться занадто високою.

Покрівельники Дах-Буд приїдуть не тільки до Києва, але і на будь-який об'єкт України. Вартість робіт Ви можете самостійно розрахувати, користуючись наведеною нижче таблицею.

Перелік робіт Вартість
Покрівельна шашка від 170 грн. м2 і вище (укладання)
Вигинання покрівельної шашки від 150 грн. м2
Дізнатись вартість монтажу
покрівельної шашки
Дізнатись вартість монтажу по телефону ‎+38 (067) 404-89-24
або заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом.
Дізнатись вартість монтажу
Приклади Робіт
Корисні Статті
Наші Контакти
03124, Україна, м. Київ, вул. Радищева, 3
+38 (067) 404-89-24
+38 (044) 331-65-71
sov@dach-stroy.com.ua
Виникли питання?
Замовити зворотній дзвінок