Монтаж і особливості керамічної черепиці

Монтаж і особливості керамічної черепиціКерамічна черепиця - це той покрівельний матеріал, який перевірений часом. Її знайшли археологи в Китаї і Індії, цим зразкам кілька тисяч років. Україна ж перейняла традицію покривати дах черепицею тільки в 18 столітті, але дозволити собі таку покрівлю міг не кожен, тільки дуже заможна людина. Та й сьогодні, коли в моді еко-стиль, натуральні покрівлі знову набирають популярність. Але і зараз це один з найдорожчих матеріалів.

 

Замовити устновку керамічної черепиці

Виготовлення керамічної черепиці

Черепицю виготовляють з гончарної глини, яку потім запікають при температурі 1000 °С. Саме через це глина стає червоно-коричневого кольору. Такий виріб може прослужити до 100 років.

Для того щоб пофарбувати черепицю в інші кольори застосовують технологію ангобірування і глазурування.

При ангобіруванні на готові вироби наносять спеціальну суміш - ангоб, яка складається з порошку глини, води і оксидів різних металів. Наприклад, синій колір виходить, якщо додати кобальт, зелений - хром і мідь, жовтий - залізо. Після нанесення суспензії виріб знову запікають.

Ще один спосіб додати черепиці відтінків - глазурування. При цьому способі оксиди металів додають в розплавлене скло, яке наносять на виріб.

Таким чином в двох випадках отримують гладкі екологічно чисті поверхні, які мають такий же термін експлуатації, як готовий виріб.

Монтаж керамічної черепиці

Монтаж керамічної черепиціТехнологія монтажу покрівлі з цього матеріалу також залишилася колишньою - її укладають на обрешітку. Монтаж покрівельного покриття такого типу дуже копітка робота, що вимагає досвіду і акуратності.

Через те, що черепицю виготовляють з натуральних матеріалів, застосовуючи практично ті ж технології, що були в попередні століття, вона зберегла ще одну властивість - готовий покрівельний матеріал досить важкий. Тому, перш ніж купувати таке покрівельне покриття, слід врахувати довжину схилу і кут нахилу скату даху.

Ще одна особливість черепиці - вона, незважаючи на тривалий термін служби, дуже тендітна, тому самостійно її укладати без значних втрат, у вигляді бою, практично не вдасться.

Фахівці Дах-Буд зможуть виконати всі роботи якісно і практично без втрат, що важливо для дорогих матеріалів.

Розрахувати вартість монтажу керамічної черепиці

 

Розрахувати кількість матеріалу, яке слід закупити, можна за допомогою спеціальних розрахунків. При цьому обов'язково враховується кут нахилу даху (варто звернути увагу, що керамочерепиця укладається тільки на скатний дах від 22 градусів). Через те, що покриття кріпиться внахлест, необхідно обчислити корисну довжину черепиці (та, яка не буде перебувати під наступним шаром).

Безпосередньо укладання починається з викладання на підготовлену поверхню нижнього ряду черепиці без її закріплення. Це робиться для того, щоб провести остаточний розрахунок кількості необхідних матеріалів.

Коник даху викладається окремими добірними елементами, які мають жолобоподібну форму. Якщо ви вирішили замовити керамічну черепицю в фірмі Дах-Буд, то у Вас не буде проблем з покупкою добірних елементів того ж виду і відтінку, що і основний покрівельний матеріал.

Ціна за роботу з монтажу черепиці

Форма і конструкція даху - головний параметр, який впливає на вартість монтажу.

  Форма і пристрій даху Вартість робіт, грн/м2
Двосхилий дах від 150
Чотирискатний від 170
Комбінований від 250

Виїзд майстрів Дах-Буд можливий не тільки в Київ, але і в інші населені пункти України

Дізнатись вартість монтажу
черепиці
Дізнатись вартість монтажу по телефону ‎+38 (067) 404-89-24
або заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом.
Дізнатись вартість монтажу
Корисні Статті
Наші Контакти
03124, Україна, м. Київ, вул. Радищева, 3
+38 (067) 404-89-24
+38 (044) 331-65-71
sov@dach-stroy.com.ua
Виникли питання?
Замовити зворотній дзвінок