Фальцева покрівля з подвійним замком

Фальцева покрівля з подвійним замкомОдним з найбільш доступних матеріалів для покриття покрівлі є метал. Цей матеріал виграє з кількох причин:
- можливість оформляти поверхні будь-якої форми;
- застосовується як на плоских, так і скатних поверхнях;
- відносно недорогий;
- металеві панелі герметичні.

Останнє особливо цінується в поєднанні з технологією кріплення листів між собою - фальцевим замком, який не передбачає порушення цілісності покрівельного полотна, оскільки картини (листові заготовки) з'єднуються шляхом механічного загинання їх країв на своєрідних кріпленнях - кляммери. Фальцева покрівля вдало поєднує всі позитивні якості металу і естетично виглядає.

Дізнатись вартість монтажу фальцевої покрівлі

 

Фальц буває подвійним або одинарним.

Подвійний замок найбільш герметичний. Краї металевих картин закручуються двічі, що не дає шансів волозі потрапити під покриття або в сам шов, що виключає корозію або пошкодження теплоізоляційного матеріалу.

Фальц буває стоячий і лежачий.

Фальц буває стоячий і лежачийЯк правило, стоячий шов використовують при вертикальному розташуванні картини щодо скату даху. Якщо ж на будь-яких ділянках слід розташувати фальцевий шов поздовжньо, то його при цьому перетворюють з стоячого в плоский. Якщо цього не зробити, фальц буде додатково утримувати сніговий наст або буде перешкоджати вільному сходу дощової води, що в результаті дуже скоро призведе до руйнування покрівельного полотна. Лежачий ж фальц збільшує герметичність з'єднань і не перешкоджає сходу потоків опадів.

Створити фальцевий замок можна ручним інструментом, напівавтоматичним або електричним. Але володіння навіть найкращим інструментом не гарантує якість з'єднання.

Тому для створення подвійного стоячого фальцю рекомендують звертатися до професіоналів Дах-Буд.

Десятирічний досвід роботи, знання особливостей монтажу покрівлі і спеціальні інструменти в сумі дають відмінний результат, який довгі роки буде радувати власників будинків якісної покрівлею.

Дізнатись вартість монтажу
фальцевої покрівлі
Дізнатись вартість монтажу по телефону ‎+38 (067) 404-89-24
або заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом.
Дізнатись вартість монтажу
Приклади Робіт
Корисні Статті
Наші Контакти
03124, Україна, м. Київ, вул. Радищева, 3
+38 (067) 404-89-24
+38 (044) 331-65-71
sov@dach-stroy.com.ua
Виникли питання?
Замовити зворотній дзвінок