Фальцева покрівля Ruukki Classic

ФАЛЬЦЕВА ПОКРІВЛЯ Ruukki ClassicФальцева покрівля - популярне покрівельне покриття, яке має безліч переваг в порівнянні з іншими видами покрівлі. Головним є повна герметичність з'єднань, оскільки на покрівельному полотні не робляться отвори для кріплення цвяхами або саморізами.

Головна особливість - з'єднання картин покрівлі за допомогою спеціального замка, який називають фальц. Такий шов не дає можливості волозі потрапляти під покриття, чим збільшує термін експлуатації даху.

Всіма перерахованими вище стандартними та характеристиками володіє і фальцева покрівля Ruukki Classic. Створена для скандинавського клімату, вона без проблем витримує вплив атмосфери і перепадів температур. Крім того, покрівля має сучасний дизайн і відмінну якість. Різноманітна гамма кольорів покрівлі дозволяє поєднувати її з оздобленням різного типу. А матове покриття картин надає індивідуальність і неповторний стиль.

Дізнатися вартість монтажу крівлі

 

Де замовити?

ФАЛЬЦЕВА ПОКРІВЛЯ Ruukki ClassicЗамовити фальцевую покрівлю Ruukki Classic можна в компанії Дах-Буд. У каталозі компанії виріб представлено двома типами:
- Classic профіль C;
- Classic профіль D.

Обидві моделі виготовлені зі сталі із спеціальним покриттям Pural. Це покриття, спеціально розроблене фінським виробником Ruukki для покрівлі та водостоків. Воно проводиться на основі поліуретанової смоли і грунтовки. Має хорошу зносостійкість, витримуючи як механічний, так і ультрафіолетовий вплив. Картини Ruukki не схильні до корозії і мають гарантійний термін 50 років на технічні характеристики, а 20 років дах буде зберігати вихідний естетичний вигляд. Робота з покриттям можлива і в холодну пору року, так як воно добре формується навіть при -15°С.

Відмінність профілів С і D в тому, що картини Classic профіль D мають поздовжні жолобки, як на традиційному фальцевому покритті, а Classic профіль С - гладкий. Технічні ж властивості профілів ідентичні, оскільки використаний однаковий матеріал для виробництва.

Компанія Дах-Буд не тільки займається реалізацією будматеріалів, а й виробляє монтаж покрівлі.

Команда інженерів-будівельників виїде на об'єкт не тільки до Києва, а й в будь-який інший населений пункт (Україна) і з урахуванням проекту прорахує вартість. Ціна роботи залежить від обраного виробу і віддаленості об'єкта.

Дізнатися вартість монтажу
фальцевої покрівлі
Дізнатися вартість монтажу можна за телефоном ‎+38 (067) 404-89-24
або заповнивши форму. Ми передзвонимо Вам найближчим часом.
Дізнатися вартість монтажу
Приклади Робіт
Корисні Статті
Наші Контакти
03124, Україна, м. Київ, вул. Радищева, 3
+38 (067) 404-89-24
+38 (044) 331-65-71
sov@dach-stroy.com.ua
Виникли питання?
Замовити зворотній дзвінок