Гарантії

Умови гарантії на роботи

При Заключенні Договору на виконання підрядних робіт в типовій Договір підряду включається розділ «Гарантії». Зміст розділу наступний:
1. Підрядник гарантує Замовнику належну якість матеріалів що поставляються, обладнання, комплектуючих виробів і виконаних робіт.
2. Гарантійний термін на роботи Підрядника складає 36 місяців з дня здачі робіт.
3. Під час гарантійного терміну Підрядник за свій рахунок і своїми силами усуває виявлені дефекти робіт, за винятком випадків механічного, термічного і хімічного пошкодження результатів робіт або появи дефектів в результаті неправильної експлуатації.
4. Рішення про необхідність проведення гарантійного ремонту і терміни його виконання приймається комісією в складі представників Замовника і Підрядника і оформляється актом. При виникненні розбіжностей між сторонами з питань про необхідність проведення гарантійного ремонту залучається незалежна експертна організація.
5. Підрядник гарантує прибуття свого представника для участі в комісії по визначенню причин появи дефектів протягом 72-х годин (в екстрених випадках - протягом 12-ти годин) з моменту отримання повідомлення Замовника про настання гарантійного випадку.
6. Підрядник виконує гарантійний ремонт за умови виконання Замовником всіх фінансових зобов'язань за цим Договором.

Гарантії на покрівельні роботи:

Типова гарантія на всі види покрівельних робіт становить 36 місяців з дати закінчення робіт. В окремих випадках гарантія на покрівельні роботи може бути збільшена до 60-ти місяців. Також можливе скорочення гарантії до 24 місяців в разі використання (на вимогу Замовника) матеріалів класу «економ» або в разі виконання ремонту покрівлі окремими ділянками.

Термін безаварійної експлуатації нових і відремонтованих покрівель в залежності від класу використовуваних матеріалів становить від 15-ти до 50-ти років.

Наші Контакти
03124, Україна, м. Київ, вул. Радищева, 3
+38 (067) 404-89-24
+38 (044) 331-65-71
sov@dach-stroy.com.ua
Виникли питання?
Замовити зворотній дзвінок