Переваги та недоліки металочерепиці

Переваги та недоліки металочерепиці. Як вибрати?Металочерепиця - найбільш поширений матеріал для покриття даху, який заслужено користується попитом у покупців. Вона являє собою імітацію натуральної черепиці та виготовляється з листів металу з цинковим і полімерним покриттям, яке захищає його від корозії. Таке покриття застосовується для похилих дахів будь-яких будівель. Але, як і у будь-якого іншого матеріалу, у нього є переваги і недоліки.

Переваги:

Не горить

Металочерепиця покривається негорючим полімерним складом, що дуже важливо для забезпечення пожежної безпеки будинку.

Стійкість до впливів

На покриття не діють атмосферні явища і ультрафіолет. Тому воно довго зберігає технічні та естетичні характеристики. Через ці властивості термін експлуатації покриття становить 40-50 років.

Вага

Матеріал досить легкий - важить 4-5 кг на м2. Це суттєва характеристика, особливо якщо потрібно покрити дах ненового будинку або на будинку з фундаментом і стінами, які не розраховані на значні навантаження.

Вартість

Металочерепиця дешевше натуральної черепиці, хоча з естетичних якостей їй не поступається.

Легкість монтажу

Укласти це покриття можна і самостійно, але якщо Ви ніколи не займалися покрівельними роботами, то краще довірити це професіоналам.

Недоліки:

Шум

При неправильному укладанні метало черепиці, може бути погана шумоізоляція. Цього можна уникнути, якщо монтажні роботи проводять фахівці, знайомі з цією властивістю. Вони завжди порадять укладати утеплювач в покрівельний пиріг, що значно зменшить шум.

Неекономічність

Велика кількість відходів при монтажі покриттів складних дахів. Якщо замовити проект і монтаж в компанії Дах-Буд, то особливості виготовлення покрівельних листів фахівці врахують ще на етапі вимірів, що істотно знизить витрати матеріалу.

Схід снігу

Металочерепиця укладається тільки на похилі дахи, для яких встановлення снігоутримувачів є нормою.

Кріплення саморізами

Цей фактор містить в собі два мінуси - неповну герметичність і розхитування (покриття дуже легке, а тому при поривах вітру кріплення листів може послабитися), яке ліквідується шляхом періодичної підтяжки саморізів і використання гумових шайб.

Небезпека удару блискавки

Як і будь-який інший, металевий дах вимагає установки громовідводу.

 

Щоб вибрати найбільш підходящу металочерепицю, зверніться до консультантів компанії Дах-Буд, які врахуютьне тільки особливості будови даху, а й безкоштовно зроблять розрахунки з виїздом на об'єкт.

Дізнатись вартість монтажу металочерепиці
Наші Контакти
03124, Україна, м. Київ, вул. Радищева, 3
+38 (067) 404-89-24
+38 (044) 331-65-71
sov@dach-stroy.com.ua
Виникли питання?
Замовити зворотній дзвінок