Як вибрати керамічну черепицю

Керамічна черепицяКерамічна черепиця - це класика в застосуванні покрівельних покриттів. Для її виготовлення використовуються тільки натуральні матеріали - запечена глина, покрита глазур'ю з сумішшю скла та оксидів металів. Таке з'єднання перевірено часом. Воно не виробляє токсичних речовин і може прослужити дуже довго. Але, як і будь-яка інша покрівля, керамічна черепиця має ряд переваг і недоліків.

 

Переваги:

Натуральність

Керамічна черепиця виготовляється з екологічно чистих матеріалів, що не допускає ні забруднення навколишнього середовища, ні впливу на здоров'я людей, що живуть в будинку.

Стильно

Еко-стиль - модний напрям в сучасному будівництві. Вкритий керамічною черепицею дах, обов'язково приверне увагу.

Довговічність

Якісна черепиця може прослужити 100 і більше років. На глазуровану або ангобіровану черепицю не діють атмосферні явища.

Зберігає тепло

Черепиця має низьку теплопровідність, тому в будинку, з такою покрівлею влітку прохолодно, а взимку тепло.

Низька звукопровідність

Кераміка, на відміну від металу, добре поглинає звуки, тому під час дощу в приміщенні тихо і комфортно.

Недоліки:

Вага

Те, що черепиця зроблена з глини, поряд з перевагою, може стати і недоліком. Оскільки глина сама по собі важка, то і вага готового виробу 40-70 кг / м2. Це значне навантаження на кроквяну систему і несучі конструкції будинку. Тому не рекомендується монтувати таку покрівлю на будівлях зі слабким фундаментом. Оцінити стан будинку і можливість безпечного монтажу керамічної черепиці можуть фахівці компанії Дах-Буд. Вони виїдуть на об'єкт безкоштовно і зроблять відповідні заміри.

Пористість

Неглазурована глина - пориста, тому вироби можуть з часом псуватися (з'являється грибок, тріщини, розростається мох). Але цього не відбувається, якщо використовувати для монтажу черепицю, покриту глазур'ю або ангобом.

Крихкість

Вироби дуже часто розбиваються при неакуратному монтажі або транспортуванні. Це ще один сигнал до того, що необхідно користуватися послугами професіоналів, які знають не тільки як з мінімальними втратами доставити черепицю на об'єкт, але і як розкласти підготовлені деталі по даху таким чином, щоб не зламати вже змонтовані ряди.

Скатний дах

Керамічна черепиця монтується тільки на поверхнях під кутом 22 ° -45 °. Плоскі дахи нею покривати не можна.

 

Про ці та інші нюанси знають інженери-монтажники компанії Дах-Буд, які зможуть не тільки професійно проконсультувати, але і якісно змонтують покрівлю з керамічної черепиці за власним проектом.

Дізнатись вартість монтажу керамічної черепиці

 

Наші Контакти
03124, Україна, м. Київ, вул. Радищева, 3
+38 (067) 404-89-24
+38 (044) 331-65-71
sov@dach-stroy.com.ua
Виникли питання?
Замовити зворотній дзвінок