Вибір фальцевої покрівлі - переваги і недоліки

Вибір фальцевої покрівліФальцева покрівля - це металеві покрівельні листи (картини), з'єднані між собою особливим видом шва - фальцем. Метал покритий цинком і полімерним покриттям, яке забезпечує покрівлі стійкість до впливу зовнішнього середовища і гарний естетичний вигляд. Монтаж покрівлі передбачає наявність додаткових деталей - кляммерів, які кріпляться саморізами до решетування, а до них вже кріпиться фальцевая картина.

Переваги:

Герметичність

За рахунок використання спеціального шва (скручування між собою країв сусідніх картин), в покрівельному покритті відсутні будь-які отвори.

Довговічність

Шви покриття не пропускають вологу, тому практично виключаються корозійні процеси.

Незначний рівень шуму

Листи покрівельні щільно прилягають до обришітки, тому шум від дощу або граду не такий сильний, як при застосуванні металочерепиці.

Економічність монтажу

Невелика кількість відходів при укладанні крівлі забезпечується можливістю точної підгонки картин за розмірами на етапі їх виготовлення.

Колір

Полімерне покриття буває різних кольорів, тому Ви можете вибирати не тільки оцинковані варіанти, а й ті, які будуть найбільш гармоніювати з дизайном стін споруди.

Високоякісне покриття

Полімерне покриття покрівлі не дозволяє розвиватися грибку, стійке до перепадів температури і атмосферного впливу. Естетичні властивості покриття зберігаються до 20 років, а технічні до 50 (для варіантів з оцинкованого металу). Мідні, цинк-титанові і алюмінієві покриття можуть служити від 50 до 100 років.

Недоліки:

Спеціальні інструменти

Для монтажу покрівлі фахівцями застосовується спеціальне обладнання для загину краю картин. Тому без навичок роботи з такими матеріалами практично неможливо укласти покрівлю якісно. Покрівельники компанії Дах-Буд спеціалізуються на монтажі фальцевої покрівлі. У бригаді тільки кваліфіковані фахівці зі стажем.

Скатний дах

Фальцеву покрівлю не можна укладати на плоских дахах, для них потрібно підбирати інше покриття. Ще один мінус: можливість лавинного сходу снігу. З цією метою фахівці рекомендують з метою безпеки встановлювати снігозатримувачі.

Електропровідність

Оскільки покрівля виготовлена з металу, на неї необхідно встановлювати громовідводи.

 

Щоб уникнути непередбачених недоліків монтажу, звертайтеся до професіоналів. Інженери-монтажники компанії Дах-Буд не тільки виконають якісний монтаж покрівлі, але і безкоштовно зроблять заміри на об'єкті.

Дізнатись вартість монтажу фальцевої покрівлі

 

Наші Контакти
03124, Україна, м. Київ, вул. Радищева, 3
+38 (067) 404-89-24
+38 (044) 331-65-71
sov@dach-stroy.com.ua
Виникли питання?
Замовити зворотній дзвінок